MAC - APPLE RETAIL ©

Prejsť na obsah
MacBook Air
MacBook Air
Výkon. Je to vo vzduchu.

od €1.039
(8GB/256GB)
Náš najtenší a najľahší notebook, ktorý je úplne vynovený čipom Apple M1. CPU dosahuje rýchlosť až 3,5-krát vyššiu. GPU rýchlosť je až 5x rýchlejšia. Náš najpokročilejší Neural Engine ponúka 9x rýchlejšie strojové učenie. Najdlhšia výdrž batérie v MacBooku Air. Tichý, bez ventilátora. Toľko výkonu ešte nikdy nebolo pripravené na použitie.
MacBook Air
Malý čip. Obrovský skok.

Je to tu. Náš prvý čip navrhnutý špeciálne pre Mac. Systém Apple M1 čip (SoC), ktorý je vybavený úžasnými 16 miliardami tranzistorov, integruje CPU, GPU, Neural Engine, I / O a ešte oveľa viac do jedného malého čipu. Vďaka neuveriteľnému výkonu, zákazníckym technológiám a špičkovej energetickej efektívnosti nie je M1 iba ďalším krokom pre Mac - je to úplne iná úroveň.
MacBook Air
MacBook Pro
Všetky systémy Pro.

od €1.339
(8GB/256GB)
Čip Apple M1 dodáva 13-palcovému MacBooku Pro neuveriteľnú rýchlosť a výkon. Až 2,8-násobný výkonom procesora. Až 5-násobná rýchlosť grafiky. Náš najpokročilejší Neural Engine zabezpečí až 11x rýchlejšie strojové učenie. 20 hodín výdrže batérie - vôbec najdlhšia zo všetkých počítačov Mac. Je to náš najpopulárnejší profesionálny notebook, ktorý sa dostal na úplne novú úroveň.
MacBook Air
MacBook Air
MacBook Air
Nové vnútro. Viac slávy.

od €760 (8GB/256GB)
MacBook Air
Čip Apple M1 posúva náš najuniverzálnejší stolný počítač do inej dimenzie. Až 3x vyšším výkonom procesora. Až 6x rýchlejšou grafika. A náš najpokročilejší Neural Engine ponúka až 15-krát rýchlejšie strojové učenie. Pripravte sa na prácu, hranie a tvorenie na Macu mini s rýchlosťou a silou nad všetko, čo ste si kedy predstavovali.
MacBook Air
Práca z domu
Mac mini premení každý stôl na výkonnú pracovnú stanicu. Stačí pridať klávesnicu, myš alebo trackpad a až dva displeje.

Hranie
Diskrétny výkon procesora GPU čipu M1 vám umožní hrať hry náročné na grafiku s plynulou frekvenciou snímok a vyššou vernosťou.

Hudobná tvorba
8-jadrový procesor, super rýchla zjednotená pamäť a akcelerátory ML v čipu M1 vám umožňujú v Macu mini spustiť viac stôp, doplnkov a filtrov ako kedykoľvek predtým v Logic Pro.

Digitálne umenie
Od mini výkonného umenia až po obrovské, pohlcujúce digitálne billboardy, Mac mini dokáže poháňať jedny z najväčších a najjasnejších digitálnych displejov so svojim neuveriteľným výkonom, všestrannými I / O a bezkonkurenčnou energetickou účinnosťou - všetko v ultrakompaktnom dizajne.
MacBook Air
MacBook Pro 16"
Pracuje rýchlosťou myslenia.

od €2.390
(i7/16GB/512GB)
MacBook Pro
Nový MacBook Pro, navrhnutý pre tých, ktorí sa vzpierajú obmedzeniam a menia svet. Je zďaleka najsilnejším notebookom, aký sme kedy vytvorili. Vďaka 16-palcovému displeju Retina, super rýchlemu procesoru, grafike novej generácie, najväčšej kapacite batérie v MacBook Pro, novej magickej klávesnici a veľkému úložnému priestoru je to dokonalý notebook pre najnáročnejšieho používateľa.
16" Retina displej
pre dokonalý zážitok
_________________________
až 8TB SSD
naväčší úložný priestor v notebooku
_________________________
grafika AMD Radeon Pro 5000M
pre rýchle vykresľovanie a plynulé prehrávanie
_________________________
MacBook Pro
až 8-jadrový processor
pre výnimočný výkon
_________________________
až 64GB pamäte DDR4
pre rýchle editovanie veľkých súborov
_________________________
6 reproduktorov
a mikrofón v štúdiovej kvalite
pre dramatický zvuk a čisté nahrávanie
_________________________
Thunderbolt 3
40Gb/s

podpora displeja
6K
batéria
100Wh

výdrž
11hodín
8TB

3,2GB/s
MacBook Pro
iMac 2020
Pekný. Neuveriteľne výkonný.

od €1.149
(21,5" FHD i3/8GB/SSD 256GB/Intel Iris 640)
iMac
Vízia iMacu nikdy neochvela: Transformujte zážitok z počítača pomocou výkonnej, ľahko použiteľnej technológie na elegantný dizajn typu všetko v jednom. Nový iMac posúva túto myšlienku na ďalšiu úroveň - poskytuje vám ešte úžasnejšie nástroje na prácu takmer s čímkoľvek. iMac je vybavený najnovšími procesormi, rýchlejšou pamäťou a fenomenálnou grafikou. Všetko oživí na najjasnejšom a najživšom displeji Retina
27" 5K

až o
rýchlejší procesor
až o
rýchlejšia grafika
21,5" 4K

až o
rýchlejší procesor
až o
rýchlejšia grafika
Rýchlosť.

Rýchlejšie ako kedykoľvek predtým je iMac teraz vybavený procesormi Intel Core ôsmej a deviatej generácie a najnovšími vysokovýkonnými grafickými možnosťami. Úložné disky spolu s elegantnou a priestrannou jednotkou Fusion Drive sú k dispozícii v oboch modeloch. Alebo môžete nakonfigurovať iMac až do 2TB SSD. Takže bez ohľadu na to, do čoho sa pustíte, na iMac môžete robiť čokoľvek, čo máte radi. Všetko pri maximálnej rýchlosti.
iMac
Návrat na obsah